Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Reklama

Kamień Pomorski

DSC08961Świąteczny blamaż grafitów, i to do kwadratu…

Sobotnie spotkanie kamieńskich gryfitów z ligowym średniakiem „Iną” Goleniów przejdzie na pewno do historii, ale tej historii raczej niechlubnej, bowiem to co zobaczyli kibice w wykonaniu naszych piłkarzy doprowadzało ich niemalże o palpitację serca. Fatalny poziom jaki nasz zespół zaprezentował był niczym innym jak tylko zwykłą żenadą. Słabi sercowcy zapewne szybko opuścili trybuny by nie trafić przed świętami przypadkiem do szpitala.

Więcej…

Hnorowy_Obywatel_55_2

W poniedziałek 14 kwietnia uczniowie kamieńskiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. B. Chrobrego wraz ze swoimi nauczycielami oraz dyrektor szkoły B. Grankin odwiedziła Ratusz Miejski, gdzie spotkała się z wiceburmistrzem Andrzejem Jędrzejewskim. Młodzież interesowała historia nadania honorowego obywatelstwa Kamienia Pomorskiego nadana 27 września 2001 roku uchwałą Rady Miejskiej bł. papieżowi Janowi Pawłowi II.

Więcej…

    

DSC_0201_2Duży sukces odniósł zespół siatkarzy z Kamienia Pomorskiego reprezentowany przez klub sportowy OTTON, który uczestniczył w czwartej edycji Gryfickiej Amatorskiej Lidze Siatkówki.

Więcej…

festiwalllllllllllll1Program 49 Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej

Więcej…

plakat_3

IMG_3514Wychodząc naprzeciw wszystkim Paniom które korzystały dotychczas z siłowni razem z mężczyznami, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył małą salkę do ćwiczeń tylko dla Pań.

Więcej…

Rzeby_87Na odcinku zamkniętym ulicy Mickiewicza w Kamieniu Pomorskim i położonym tuż przy Placu 5 Marca trwają intensywne prace przy nasadzeniach drzew, kwiatów i krzewów po to by to miejsce było jak najbardziej piękne i przyjazne dosłownie wszystkim. Ale tuż obok już na terenie miejscowego Uzdrowiska stoją sobie jak „ikony” niewzruszone szpetne kilkumetrowej wysokości obskurnie wyglądające trzy rzeźby. I było by całkiem fajnie i przyjemnie gdyby nie to, że są one w delikatnie mówiąc w zupełnie złym stanie. Widać że drewniane rzeźby zżarł już czas, bowiem drewno w niektórych miejscach już całkiem zbutwiało i ubytków w rzeźbach jest całkiem sporo. Dojedziecie zapewne do tego, że niebawem po prostu przewrócą się od swego nie małego ciężaru. A wtedy pozostanie je tylko posprzątać czyli usunąć.

Więcej…

DSC08535We wczorajszy piątek 4 kwietnia w obszernej sali kamieńskiego Koła PSOUU odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za ubiegły rok działkowców a zarazem członków skupionych w tutejszych Rodzinnych Ogrodach Dzikowców na którego czele od wielu lat stoi Jerzy Mańczak, a które trwało bez mała cztery godziny.

Więcej…

Urząd Gminy w Kamieniu Pomorskim informuje, iż w dniach od 22.04.2014r. do 10.06.2014r. w godzinach od 9:00 do 20:00, na terenie Gminy Kamień Pomorski zostanie przeprowadzona „AKCJA POSESJA”. Akcja ma na celu przegląd posesji pod względem ogólnego porządku i ładu, zabezpieczenia przeciwpożarowego, szczepień psów oraz zawartych umów na wywóz nieczystości stałych i płynnych.

Więcej…

ogłoszenie

SPRZEDAM MIESZKANIE

CENTRUM SZCZECINA UL. WOJSKA POLSKIEGO 57 – pomiędzy ul. Jagiellońską a Placem Szarych Szeregów.
Mieszkanie 62,5 m. kw. w wysokim parterze, wejście z bramy (od ulicy).
tel. 606 836 236

ogłoszenie

LOKAL DO WYDZIERŻAWIENIA

Wydzierżawię lokal użytkowy o pow. 30 m2 w Międzyzdrojach przy ulicy Zwycięstwa 23 na działalność całoroczną. Lokal znajduje się przy głównej ulicy przelotowej.

Wiadomość tel. 606 445 091

Reklama
Reklama